Ayrıcalıklı B2B toptan satış portalınız

Stocklots24 Logo
Türkiye

Güncel arama

www.stocklots24.com.tr 'ye satıcı öner

Lütfen Stocklots24 hakkındaki fikir ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın

Benim sorunum e-posta İletişime rağmen 30 dakika içinde açıklık getirilmiştir. !!! Gerçekten Süper !!!

Benim yanlışlıkla kendi açtığım sorun - - Ve hatta bu geç saatte - -tamamen olaysız ve hızlı bir şekilde düzenlenmiş oldu. A sınıfı hizmetidir.

Bir süre önce fotoğraflarla ilgili sorunlarımız vardı.restposten24.de'nin teknik personeli hızlı davrandı ve herşeyi düzeltti. Bu sayfanın ardında, bize yardım etmeye her an hazır birileri var. Tek söyleyebileceğim: Bu sayfayı kesinlikle tavsiye ederim.

"Müşteri her zaman haklıdır" sözüyle hareket eden çok hızlı ve dostane bir hizmet.

Çok dostane bir ekip, müşterileri için çok itinalı ve hızlı çalışıyorlar!

Herşey süper hızlı ve iyi gitti. Çok teşekkürler!

Hız ve beceri... İşte Stocklots24! Aynı zamanda bu platformdaki B2B müşterileri de işinin ehli.

Hızlı ve işinin ehli... İşte Stocklots24!

Süper ve hızlı. Firmanızın hizmetlerinden çok memnunuz. Hesabınız bir defa açıldıktan sonra tahmin edilemez sürelerde iş hallediyorsunuz.

Hızlı ve sıkıntısız ticaret için Stocklots24 tek kelimeyle süper!

Hakkımızda yapılmış bir değerlendirmeyle ilgili sorunumuz vardı ve silmek istiyorduk. Teknik destek birimi süper hızlı bir şekilde halletti. Çok teşekkürler!

Stocklots24'den, sitenin kullanımını basitleştirmek için değerlendirmeleri satış tarihine göre sıralamalarını istedik. Sayın Filler ve fevkalade ekibi sadece iki saat gibi bir sürede bu işi halletti. Warenhandelshaus Ltd. tüm ekibe profesyonelliklerinden ve şirkete kazandırdıkları zamandan dolayı teşekkür eder.

Süper süper süper diyecek başka birşey bulamıyorum. Kolay, hızlı, sempatik ve müşteri hizmetleri süper. Diğerleri bu platformun yanına bile yaklaşamaz.

Müşteri hizmetleri hızlı ve dostane. Yardımınız için çok teşekkürler!

Size Stocklots24'ü tüm samimiyetimle öneririm. Bu platformdan %100 memnunuz. Çok iyi bir ekip, çok dostane, bütün sorunlar birkaç saat değil, sadece birkaç saniye içinde çözülüyor ve ihtiyacınız olduğunda çalışanlar her bir müşteriyle ayrı ayrı ilgileniyor.

Bu platformu sadece tavsiye edebilirim! Sempatik ve dostane bir ekip. Noel için Karaoke Studio Pro satışıyla uğraştığımızdan "Karaoke Kurulumu" adında bir başlık oluşturmalarını istedik. Bir e-posta ve bir saat içinde başlık oluşturulmuştu. Tek kelimeyle harika! Böyle devam edin.

Stocklots24 sadece içeriği dolu ve çok net anlaşılır bir platform değil, ayrıca çok iyi ve becerikli bir ekibe sahip. Stocklots24 internetin en iyi platformu ve müşterinin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren platform. Kârımız kayıt ücretinin katbekat hakkını verdi. Ekibe kucak dolusu teşekkürler! M. Mummenbrauer

Verdiğiniz hizmet için tebrikler. Çok kısa sürede geri dönüş aldığınız arama hizmeti ve çalışanlar çok dostane. Kocaman bir bravo.

İnternetin en iyi B2B platformlarından biri. Sempatik müşteriler, kullanım kolaylığı, kesinlikle önerilir!

Şaşırtıcı bir müşteri hizmeti. Çok teşekkürler. Sevgiler.

Gerçekten, bu platformu sadece bir denemenizi öneririm! Sempatik ve dostane bir ekip, ufak hatalarla veya kullanımla ilgili sorunlarla karşılaştığınızda hemen yardımınıza koşuluyor. Talepler anında sonuçlandırılıyor. Böyle devam edin!

Satışlarımızın başarısında kesin pay sahibi, rakipsiz ve kullanımı kolay bir platform. Ayrıca oldukça cazip bir alım platformu.

Hiçbir şey kendi ürünlerinizden oluşan bir sayfaya sahip olmaktan daha keyifli olamaz! Sayfada bir değişiklik talebinde bulunduk. İsteğimiz hemen değerlendirmeye alındı. Çözüm üretildi. Tüm bunlar rekor sayılabilecek bir hızla yapıldı! En iyisiiiiii! Herşey kullanıcı için. Özellikle satıcıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış çok iyi bir platform.

Katmandu'da (Nepal) yer alan Alman bir ithalat ve ihracatçı olarak irtibat bilgilerimizin hatasız yazımı bizim için çok önemliydi. Teknik ekip tarafından eklenen "Nepal" seçeneği sayesinde irtibat bilgilerimiz şu an doğru gösteriliyor. Mükemmel bir teknik destek veren harika bir platform. Size Katmandou'dan içten bir "danyabath" gönderiyoruz.

Bu platform üzerinde sunulan hizmetlerden son derece memnunuz. Karşılaştığımız ufak bir sorun vakit kaybetmeden çözüldü.

100 üzerinden 100 veriyorum! Bir telefonla hemen yardımınıza koşuluyor! Yerinizden anında teknik yardım alıyorsunuz! Bir defa daha teşekkürler Sayın Filler! Sistem o kadar hızlı çalışıyor ki ürünleri internete yüklemek keyif veriyor! Arayüzü kullanmak çocuk oyuncağı! Sayfanın genelinin geliştirilmesi ve güncellenmesi de süper. İşte tüm bu nedenlerden 100 üzerinden yüz vermekten başka seçenek göremiyorum!

Bu platfom benzersiz! Ticaretle uğraşanlara kesinlikle öneririz. Kalite ve fiyat ilişkisi çok avantajlı. Yani taze bir soluk getiren bir platform. Rekabet, ticareti besliyor. Teşekkürler Stocklots24.

Mükemmel bir site, insanlar nazik, her şey sorunsuz işliyor!

Bu platformu ifade eden tek kelime: Mükemmel! Ekip, kullanıcıları memnun etmek için her zaman yanıbaşında. Kısaca internette daha iyisi zor bulunur.

Dehşet bir platform! - Kullanımı kolay - Etkili - Net - "Taşı gediğine koyuyor!" TAVSİYE EDİLİR!

Bu platformu sadece bir deneyin derim! Ufak hatalar veya kullanıcı sorunları konusunda her an yardıma hazır, dostane bir teknik destek sunuyor. Sorun anında çözülüyor. Noel ve Karnaval kıyafeti satışı yaptığımızdan, ayrı bir "kıyafet" kategorisine ihtiyaç duyduk. Tek bir telefon ve bir saat içinde hallettiler. Tek kelimeyle mükkemmel! Böyle devam edin!

Müşteri hizmetlerinden son derece etkilendiğimi belirtmem gerekiyor: Ürünleri incelerken çok cazip bir teklifle karşılaştım. Ama değerlendirmelerden anladığım kadarıyla sözkonusu olan bir dolandırıcıydı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve bir göz atmalarını ve birşeyler yapmalarını söyledim. Yaklaşık 5 dakika içinde satıcının bloke edildiğini ve ürünün silindiğini belirten bir e-posta aldım. Tek kelimeyle SÜPER! Ekipe kocaman bir bravo! Her bir ilanı tek başlarına kontrol edemeyecekleri açık, ama bir soruna dikkat çektiğiniz takdirde, hemen harekete geçiyorlar!!!! Böyle devam edin!

Kullanımı oldukça net ve kolay bir platform. Sorunla karşılaştığınızda hızlı ve dostane bir destek göreceğinizden emin olabilirsiniz. Çok teşekkürler!

Toptancılar için mükemmel bir platform, hızlı ve kaliteli destek.

Süper!!! Hakedilen bir 100 üzerinden 100. Açık bir site, dostane insanlar ve her şey sorunsuz işliyor. Devam!

Süper müşterilerden oluşan süper bir portal. Şimdiden birçok ticari irtibatta bulundum. Kesinlikle tavsiye edilir!

Her türlü irtibat için bulunmaz bir platform. Tavsiye edilir! Beş yıldız veriyorum *****.